Cijferbepaling

vraag

Wanneer weet ik welk cijfer ik heb voor een centraal examen?

antwoord

De directeur deelt de cijfers mee aan de kandidaat.

Dit is geregeld in het Eindexamenbesluit VO, artikel 49 lid 7 (vmbo) en artikel 50 lid 5 (havo/vwo).

Zie het onderwerp Normering voor meer informatie.

Pijl omhoog